Żywiecczyzna24.net » XXVI Wiosenny Festiwal Biegowy w Żywcu

XXVI Wiosenny Festiwal Biegowy w Żywcu

2016-04-22, 16:39 • czytano 849 razy
23 kwietnia 2016 (Sobota) - znów biegamy w Żywcu! Jak co roku, w kwietniu zapraszamy wszystkich miłośników biegania: sprawdź swoje możliwości! W ramach XXVI już Wiosennego Festiwalu Biegowego zapraszamy na XXVI BIEG PRZEŁAJOWY NA GROJEC oraz BIEGI TOWARZYSZĄCE, dedykowane dzieciom. Widzimy się zatem w Amfiteatrze pod Grojcem.


UCZESTNICTWO:
XXVI BIEG PRZEŁAJOWY NA GROJEC - zapraszamy każdego, kto do dnia 23.04.2016 roku ukończy 14 lat.

BIEGI DLA DZIECI - wszyscy chętni, którzy nie ukończyli 14 lat !

ZAPISY:
formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej: www.mosir-zywiec.pl do dnia 18 kwietnia 2016 (Poniedziałek), w dniu biegu - 23 kwietnia 2016 (Sobota) - w biurze zawodów, które będzie zlokalizowane obok Amfiteatru w Żywcu.

OPŁATY:
Bieg główny:
młodzież ucząca się - 10 złotych
dorośli - 30 złotych
Bieg dla dzieci - start bezpłatny.

Zawodnicy, którzy nie wpłacą opłaty startowej w wyznaczonym terminie będą mogli dokonać jej w dniu zawodów - w biurze zawodów. Opłata startowa wynosić będzie w takim przypadku: uczniowie i studenci 20 zł, dorośli - 50 zł.
Wpisowe nie podlega zwrotowi. Na zawodniku ciąży obowiązek potwierdzenia dokonania wpłaty wpisowego.

KATEGORIE:
Bieg zostanie rozegrany w klasyfikacji generalnej mężczyzn i generalnej kobiet oraz w grupach wiekowych. Klasyfikacja w grupach wiekowych prowadzona będzie pod warunkiem startu w danej grupie co najmniej 5 zawodników/zawodniczek.

Zapraszamy!

info: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Wpisy z katalogu powiązane z tą informacją:

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR)

Sport Rekreacja

Dane kontaktowe:

ul. Zielona 7

34-300 Żywiec

telefon: 33 861 47 01

mosir-zywiec.pl

e-mail: sekretariat@mosir-zywiec.pl

Amfiteatr pod Grojcem w Żywcu

Afmiteatr Koncerty Imprezy Festiwale

Dane kontaktowe:

ul. Grojec 50

34-300 Żywiec

telefon: (33) 475-42-02

www.amfiteatrpodgrojcem.pl

e-mail: sekretariat@zywiec.pl

Podziel się informacją, udostępnij wpis znajomym:
Skomentuj, podziel się swoją opinią, napisz co o tym myślisz:
Najnowsze aktualności, wydarzenia na Żywiecczyzna24.net

Koncert Trzech Tenorów

Zapraszamy Państwa na wspaniałe widowisko muzyczne - Koncert Trzech Tenorów, który odbędzie się już 6 lutego 2017 (Poniedziałek) o godzinie 18:30 w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Wyniki 6. kolejki ŻALPN - 28 i 29 maja 2016

W rozwinięciu wiadomości prezentujemy wyniki 6. kolejki Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, turnieje rozegrały się w dniach 28 i 29 maja.

Policjanci na II Pikniku Rodzinnym w Międzybrodziu Żywieckim

Policjanci z żywieckiej komendy wzięli udział w "II Pikniku Rodzinnym", który odbył się wczoraj w Międzybrodziu Żywieckim. W czasie imprezy stróże prawa zapewnili uczestnikom mnóstwo atrakc...

Męskie Granie 2016 - w sierpniu po raz siódmy!

Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie powraca. Przed nami siódma już trasa koncertowa Męskie Granie. Tegoroczną edycję Żywiec - wyłączny sponsor wydarzenia - dedykuje wszystkim, którzy żyją muzyką. Fanów...

Zobacz produkt na żywo - nowa usługa Media Expert

Sieć Media Expert wprowadza innowacyjną usługę dla klientów sklepu internetowego. Przed dokonaniem ostatecznego zakupu, dzięki transmisji on-line można obejrzeć produkt na ekranie swojego komputera i...

Antoni Szlagor uniewinniony od zarzutu współpracy z SB

Wczoraj przed Sądem Apelacyjnym w Katowicach odbyła się rozprawa odwoławcza, w trakcie której Sąd II instancji podtrzymał w mocy orzeczenie Sądu Okręgowego z 10 grudnia 2015 roku, uniewinniające burm...

Licealistka zafascynowana twórczością Van Gogha - sukces młodej artystki

Na XIV Międzynarodowe Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży VINCENT VAN GOGH Z PĘDZLEM WŚRÓD GWIAZD (14th International Biennial of Children & Youth Creativity VINCENT VAN GOGH WITH THE BRUSH AM...

Żywiec z lotu ptaka - wspólny projekt Alfacam i Kajetana Masteli

Alfacam użył swojego drona do wykonania sporej serii zdjęć w wysokiej rozdzielczości, Kajetan stworzył z nich 200-megapikselową panoramę! Efekt? Zobaczcie sami!

Znamy już Mistrza i Wicemistrza Podbeskidzkiej Ręcznej

Po turnieju w pod żywieckich Gilowicach, wyłonione zostały wicemistrzynie tegorocznego sezonu Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt.

Fotoreportaż z I-ego Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Lipowej

250 - tyle osób wzięło udział w I Rodzinnym Rajdzie Rowerowym organizowanym w Lipowej w niedzielę 22 maja. Poniżej prezentujemy zdjęcia Kajetana Masteli - jednego ze współorganizatorów Rajdu.

zobacz wszystkie
Pogoda:
Najczęściej czytane ...
Firmy i Miejsca: