Żywiecczyzna24.net » Zabawy na świeżym powietrzu zwyciężyły!

Zabawy na świeżym powietrzu zwyciężyły!

2016-05-21, 20:45 • czytano 811 razy
Fundacja Logopedyczna "Powiem więcej" 21 maja 2016 (Sobota) zorganizowała, w ramach działania Logopedyczne "więcej" na start - stymulacja rozwoju dziecka w wieku niemowlęcym i przedszkolnym - zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Gminy Lipowa, konkurs plastyczny pod hasłem "Ćwiczę rękę - rozwijam mowę".

Spotkanie było okazją do wspólnego spędzenia wolnego czasu z rówieśnikami oraz z Mamą i z Tatą. Przedszkolaki i ich Rodzice wykonywali, różnymi technikami plastycznymi, prace na temat "Moja ulubiona zabawa". Zabawy dawniej i dziś różnią się od siebie. Na rysunkach dzieci nie zobaczymy już skakania w gumę, zabawy w chowanego czy gry w klasy. Ważne jednak jest to, że przedstawione przez Przedszkolaki zabawy odbywają się na świeżym powietrzu!

Fundacja Logopedyczna "Powiem więcej" powstała w październiku 2015 r. Jej głównym celem jest pomoc dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym z zaburzeniami komunikacji językowej.

Galeria:
Wpis z katalogu powiązany z tą informacją:

Fundacja Logopedyczna "Powiem Więcej"

Dane kontaktowe:

ul. Sienna 211

34-300 Żywiec

www.powiemwiecej.org

e-mail: l.pawelek@powiemwiecej.org

Podziel się informacją, udostępnij wpis znajomym:
Skomentuj, podziel się swoją opinią, napisz co o tym myślisz:
Najnowsze aktualności, wydarzenia na Żywiecczyzna24.net

Koncert Trzech Tenorów

Zapraszamy Państwa na wspaniałe widowisko muzyczne - Koncert Trzech Tenorów, który odbędzie się już 6 lutego 2017 (Poniedziałek) o godzinie 18:30 w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Wyniki 6. kolejki ŻALPN - 28 i 29 maja 2016

W rozwinięciu wiadomości prezentujemy wyniki 6. kolejki Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, turnieje rozegrały się w dniach 28 i 29 maja.

Policjanci na II Pikniku Rodzinnym w Międzybrodziu Żywieckim

Policjanci z żywieckiej komendy wzięli udział w "II Pikniku Rodzinnym", który odbył się wczoraj w Międzybrodziu Żywieckim. W czasie imprezy stróże prawa zapewnili uczestnikom mnóstwo atrakc...

Męskie Granie 2016 - w sierpniu po raz siódmy!

Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie powraca. Przed nami siódma już trasa koncertowa Męskie Granie. Tegoroczną edycję Żywiec - wyłączny sponsor wydarzenia - dedykuje wszystkim, którzy żyją muzyką. Fanów...

Zobacz produkt na żywo - nowa usługa Media Expert

Sieć Media Expert wprowadza innowacyjną usługę dla klientów sklepu internetowego. Przed dokonaniem ostatecznego zakupu, dzięki transmisji on-line można obejrzeć produkt na ekranie swojego komputera i...

Antoni Szlagor uniewinniony od zarzutu współpracy z SB

Wczoraj przed Sądem Apelacyjnym w Katowicach odbyła się rozprawa odwoławcza, w trakcie której Sąd II instancji podtrzymał w mocy orzeczenie Sądu Okręgowego z 10 grudnia 2015 roku, uniewinniające burm...

Licealistka zafascynowana twórczością Van Gogha - sukces młodej artystki

Na XIV Międzynarodowe Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży VINCENT VAN GOGH Z PĘDZLEM WŚRÓD GWIAZD (14th International Biennial of Children & Youth Creativity VINCENT VAN GOGH WITH THE BRUSH AM...

Żywiec z lotu ptaka - wspólny projekt Alfacam i Kajetana Masteli

Alfacam użył swojego drona do wykonania sporej serii zdjęć w wysokiej rozdzielczości, Kajetan stworzył z nich 200-megapikselową panoramę! Efekt? Zobaczcie sami!

Znamy już Mistrza i Wicemistrza Podbeskidzkiej Ręcznej

Po turnieju w pod żywieckich Gilowicach, wyłonione zostały wicemistrzynie tegorocznego sezonu Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt.

Fotoreportaż z I-ego Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Lipowej

250 - tyle osób wzięło udział w I Rodzinnym Rajdzie Rowerowym organizowanym w Lipowej w niedzielę 22 maja. Poniżej prezentujemy zdjęcia Kajetana Masteli - jednego ze współorganizatorów Rajdu.

zobacz wszystkie
Pogoda:
Najczęściej czytane ...
Firmy i Miejsca: