Żywiecczyzna24.net » Policjanci na II Pikniku Rodzinnym w Międzybrodziu Żywieckim

Policjanci na II Pikniku Rodzinnym w Międzybrodziu Żywieckim

2016-05-30, 09:15 • czytano 1530 razy
Policjanci z żywieckiej komendy wzięli udział w "II Pikniku Rodzinnym", który odbył się wczoraj w Międzybrodziu Żywieckim. W czasie imprezy stróże prawa zapewnili uczestnikom mnóstwo atrakcji. Była prezentacja policyjnego wyposażenia, radiowozy, pokaz pracy technika kryminalistyki. To nie wszystko. Każdy mógł zobaczyć jak zmienia się percepcja testując alko i narkogoogle. Gościem specjalnym imprezy był "Sznupek" - maskotka śląskiej policji.

W czasie pikniku każdy i ten najmłodszy i ten starszy mógł usiąść za kierownicą radiowozu czy przymierzyć policyjne wyposażenie i poczuć się, jak prawdziwy policjant. Dużą atrakcją była możliwość wypróbowania alko i narkogoogli, aby sprawdzić, jak zmienia się postrzeganie rzeczywistości pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Tajniki swojej pracy zdradzał również technik kryminalistyki i każdy mógł otrzymać pamiątkę w postaci odbitek swoich linii papilarnych. Dodatkowo stróże prawa rozdawali liczne ulotki poświęcone bezpieczeństwu seniorów oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a najmłodszym policjanci rozdawali elementy odblaskowe. Gościem specjalnym imprezy był "Sznupek" - maskotka śląskiej policji, z którym milusińscy robili sobie zdjęcia. Dodatkową atrakcją był pokaz zatrzymania niebezpiecznego przestępcy zaprezentowany przez policjantów z Grupy Szybkiego Reagowania z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku - Białej. Całość imprezy uświetniały liczne występy taneczne i teatralne dzieci z przedszkoli i szkół.

Galeria:
Wpis z katalogu powiązany z tą informacją:

Komenda Powiatowa Policji w Żywcu

Urzędy Instytucje

Dane kontaktowe:

ul. Piłsudskiego 52

34-300 Żywiec

telefon: 33 861 03 01

policja.zywiec.pl

e-mail: kpp@policja.zywiec.pl

Podziel się informacją, udostępnij wpis znajomym:
Skomentuj, podziel się swoją opinią, napisz co o tym myślisz:
Najnowsze aktualności, wydarzenia na Żywiecczyzna24.net

Koncert Trzech Tenorów

Zapraszamy Państwa na wspaniałe widowisko muzyczne - Koncert Trzech Tenorów, który odbędzie się już 6 lutego 2017 (Poniedziałek) o godzinie 18:30 w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Wyniki 6. kolejki ŻALPN - 28 i 29 maja 2016

W rozwinięciu wiadomości prezentujemy wyniki 6. kolejki Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, turnieje rozegrały się w dniach 28 i 29 maja.

Męskie Granie 2016 - w sierpniu po raz siódmy!

Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie powraca. Przed nami siódma już trasa koncertowa Męskie Granie. Tegoroczną edycję Żywiec - wyłączny sponsor wydarzenia - dedykuje wszystkim, którzy żyją muzyką. Fanów...

Zobacz produkt na żywo - nowa usługa Media Expert

Sieć Media Expert wprowadza innowacyjną usługę dla klientów sklepu internetowego. Przed dokonaniem ostatecznego zakupu, dzięki transmisji on-line można obejrzeć produkt na ekranie swojego komputera i...

Antoni Szlagor uniewinniony od zarzutu współpracy z SB

Wczoraj przed Sądem Apelacyjnym w Katowicach odbyła się rozprawa odwoławcza, w trakcie której Sąd II instancji podtrzymał w mocy orzeczenie Sądu Okręgowego z 10 grudnia 2015 roku, uniewinniające burm...

Licealistka zafascynowana twórczością Van Gogha - sukces młodej artystki

Na XIV Międzynarodowe Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży VINCENT VAN GOGH Z PĘDZLEM WŚRÓD GWIAZD (14th International Biennial of Children & Youth Creativity VINCENT VAN GOGH WITH THE BRUSH AM...

Żywiec z lotu ptaka - wspólny projekt Alfacam i Kajetana Masteli

Alfacam użył swojego drona do wykonania sporej serii zdjęć w wysokiej rozdzielczości, Kajetan stworzył z nich 200-megapikselową panoramę! Efekt? Zobaczcie sami!

Znamy już Mistrza i Wicemistrza Podbeskidzkiej Ręcznej

Po turnieju w pod żywieckich Gilowicach, wyłonione zostały wicemistrzynie tegorocznego sezonu Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt.

Fotoreportaż z I-ego Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Lipowej

250 - tyle osób wzięło udział w I Rodzinnym Rajdzie Rowerowym organizowanym w Lipowej w niedzielę 22 maja. Poniżej prezentujemy zdjęcia Kajetana Masteli - jednego ze współorganizatorów Rajdu.

Wyniki 5. kolejki ŻALPN - 21 i 22 maja 2016

W rozwinięciu wiadomości prezentujemy wyniki 5. kolejki Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, turnieje rozegrały się w dniach 21 i 22 maja.

zobacz wszystkie
Pogoda:
Najczęściej czytane ...
Firmy i Miejsca: